מחירים

pricelist hebrew 01052023

להתארח מחוץ לקופסא

לצאת לחופשה זה אחד הדברים שכל אחד מאתנו הכי מחכה להם. היכולת לעזוב הכל מאחור, לא להישאב או ללכת לאיבוד בעבודה, לא לטפל בבית בניקיון ובישולים ואפילו לא לדאוג לסידורים אחרים כמו חשבונות החשמל או עבודות השיפוץ של הדירה, הופכים את החופשה לדבר שכולם מצפים לו.

הפעם החופשה לא תהיה לבית מלון
אך מדוע להמשיך ולצאת מדי שנה ובכל פעם לאותו סוג של חופשה? נכון, אין בכלל ספק כי יציאה לבית מלון גדול תהיה חופשה נהדרת. הרי מה יותר טוב מלהיות במקום בו תוכלו לישון במיטה עם מצעים אותם מציעים לכבודכם בכל יום, להשתכן בחדר אותו מנקים לכם בכל פעם, לאכול ארוחת בוקר מלאה שמכינים לכבודכם ולשחות בבריכה בה תוכלו לשהות כל היום? כמעט ואין, אבל רק כמעט. אחד הדברים הבודדים שיהפכו לכם את החופשה אפילו לכדאית יותר, היא חופשה בה תחשבו מעט מחוץ לקופסא, חופשה בה תבחרו במקום קצת אחר להתארח בו בכל אזור בארץ אליו תגיעו.

וילות נופש בצפון
האזור הראשון שכנראה יעלה לכם לראש הוא אזור הצפון. מדובר באזור היותר מתוייר בישראל, זאת בשל הנופים הטבעיים המרהיבים בהם תוכלו להבחין בכל הגעה שלכם לאזור זה. הדרך הטובה ביותר לנצל את החופשה בצפון עד תום היא פשוט להגיע אל אחת מווילות ההארחה המדהימות שמוצעות לכל דורש. וילות נופש בצפון הן מקום נפלא בו תוכלו גם לנוח וגם ליהנות מהאטרקציות שמציע המקום. אחת הווילות היותר פופולריות במקום היא וילה 4 עונות, וילה הבנויה ממפלס אחד ומשתרעת על שטח גלילי בגודל חמישה דונם ונמצאת בישוב בצת שבגליל המערבי. בוילה תוכלו למצוא חמישה חדרי שינה, שלוש מקלחות, מסך טלוויזיה עצום, פינת אוכל כפרית ואפילו בריכת שחיה פרטית בחצר הווילה, דבר שיהפוך לכם את הבילוי במקום למפנק במיוחד.

מלון בוטיק במרכז ומאהל בדואי בנגב
אם תבחרו להתארח דווקא במרכז, המקום אליו יהיה לכם כדאי לשים לב הוא מלון הבוטיק ברדיצ'בסקי. נכון, לכאורה מדובר בבית מלון שהוא הכי רחוק מכפי שדמיינתם וילות נופש בצפון, אך במובנים רבים השוני שלו הוא הדבר הטוב ביותר שלו. בעצם האירוח במלון תזכו לא רק לתנאים נהדרים כמו מיטות ומזרנים נוחים, מקלחות מעוצבות ואפילו בר ובית קפה בתוך שטח המלון, אלא גם תזכו לשירות אישי ואדיב, מתוקף היותו של המלון מקום קטן ומשפחתי ובעיקר תוכלו ליהנות מאזור הבילויים של תל אביב, למרות שהרחוב של המלון הינו אחד הרחובות השקטים בתל אביב. אם תגיעו לאזור הדרום וגם שם תהיו מעוניינים למצוא מקום אירוח שיגרום לכם לחשוב מחוץ לקופסא, חאן השיירות יהיה בדיוק המקום בשבילכם. מדובר במקום שמציע אירוח במאהל בדואי שבנוסף לאירוח הלבבי אותו יציעו לכם בעלי המקום, תוכלו גם להשתתף בחפלה בדואית יוצאת דופן, לצאת לסיור על גמלים עם מדריך צמוד ואפילו לעשות טיול ג'יפים לא רחוק מהמאהל.